Polski
English
Deutsch
Русский
  
 
 
  
 
 
 
 
 

Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 


Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

WIREMET – druty specjalistyczne oraz usługi przeciągania drutu

Firma WIREMET Sp. z o.o. to producent drutów, którego początki sięgają 1998 r. Nasze druty specjalistyczne kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Oferujemy druty nierdzewne, mosiężne, miedziane oraz z brązu cynowego. Druty chromoniklowane dostępne w ofercie są wykonane ze stali nierdzewnej i kwasodpornej typu AISI 304, 304L, 302, 314, 316 i 321. Nasze wyroby spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Druty do szczotek, na kolczugi i sprężynki pryzmatyczne

Druty specjalistyczne WIREMET znajdują zastosowanie jako przybory wędkarskie, sprężynki pryzmatyczne, szczotki druciane, kolczugi, są powszechne w produkcji ramek dla pszczelarzy, a także jako bajorki do haftowania dystynkcji i emblematów na mundurach oraz sztandarach. Jesteśmy producentem drutów, który stawia na profesjonalne podejście do Klientów i zapewnia krótkie terminy realizacji. Świadczymy również usługi przeciągania drutu. Nieustannie poszerzamy grono odbiorców naszych produktów. Współpracujemy również z wieloma krajowymi oraz zagranicznymi firmami. Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy WIREMET Sp. z o.o.


  Aktualności

Przerwa Świateczna
 FIRMA WIREMET W DNIACH 22.12.2017 DO 05.01.2017 BĘDZIE NIECZYNNA

Efektywna Firma 2016
 Po raz kolejny nasza firma została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu

Nowy produkt!
Wprowadziliśmy produkcję drutu z brązu cynowego. Nasi Klienci już mogą uzyskać drut z brązu cynowego gatunku B6 o średnicy 0,060 – 5,000 mm i wytrzymałości 380 – 1000 N/mm

 
Podstrony:  1  2 
 

 
Zagwiździe, ul. Murowska 2
tel.: (48)77 421 40 23
e-mail: info@wiremet.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS