Polski
English
Deutsch
Русский
  
 
 
  
 
 
 
 
 

Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 


Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

WIREMET – druty specjalistyczne oraz usługi przeciągania drutu

Firma WIREMET Sp. z o.o. to producent drutów, którego początki sięgają 1998 r. Nasze druty specjalistyczne kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Oferujemy druty nierdzewne, mosiężne, miedziane oraz z brązu cynowego. Druty chromoniklowane dostępne w ofercie są wykonane ze stali nierdzewnej i kwasodpornej typu AISI 304, 304L, 302, 314, 316 i 321. Nasze wyroby spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Druty do szczotek, na kolczugi i sprężynki pryzmatyczne

Druty specjalistyczne WIREMET znajdują zastosowanie jako przybory wędkarskie, sprężynki pryzmatyczne, szczotki druciane, kolczugi, są powszechne w produkcji ramek dla pszczelarzy, a także jako bajorki do haftowania dystynkcji i emblematów na mundurach oraz sztandarach. Jesteśmy producentem drutów, który stawia na profesjonalne podejście do Klientów i zapewnia krótkie terminy realizacji. Świadczymy również usługi przeciągania drutu. Nieustannie poszerzamy grono odbiorców naszych produktów. Współpracujemy również z wieloma krajowymi oraz zagranicznymi firmami. Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy WIREMET Sp. z o.o.


  Aktualności

Efektywna Firma 2013
Spośród 812 przedsiębiorstw województwa opolskiego, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Nowoczesnego Biznesu,nasza firma uzyskała tytuł Efektywna Firma 2013.
Link do strony:  businessnow.pl/3713,efektywne-firmy-2013-wojewodztwa-opolskiego.html

Nowy gatunek drutu
 Wprowadziliśmy do produkcji nowy gatunek drutu ( DIN 1.4571). Jest to stal nierdzewna stosowana do wyrobu sprzętu medycznego. Służy miedzy innymi do łączenia kości oraz na elementy urządzeń stosowane w przemyśle farbiarskim.  posiada również dobre właściwości spawalnicze. Nasz zakres produkcyjny mieści się od 0,040 mm do 2,000 mm w różnym stanie twardości. 


 
Podstrony:  1  2 
 

 
Zagwiździe, ul. Murowska 2
tel.: (48)77 421 40 23
e-mail: info@wiremet.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS